Fudbaleri iz snova!
Hajde, registrujte se! Jedino ovde možete na srpskom jeziku voditi diskusiju o bukvalno svim fudbalerima sveta!
Fudbaleri iz snova!
Hajde, registrujte se! Jedino ovde možete na srpskom jeziku voditi diskusiju o bukvalno svim fudbalerima sveta!
Fudbaleri iz snova!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fudbaleri iz snova!

Neću JA biti žena FUDBALERA nego će on biti moj MUŽ!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kafana za site uživancije!

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptySre Jan 05, 2011 7:30 am

Spam tema je otvorena! smile
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptyUto Jan 18, 2011 1:34 pm

Torresica ::
Nekoliko pitanja za Alisu i Tamaru (ako hocete,odgovorite ovde):
1.Omiljeni fudbaler
2.Najomrazeniji fudbaler3.Najlepsi4.Najruzniji5.Onaj koji vas najvise nervira6.Najbolji napadac (inace,ne trenutno)7.Najbolji midfilder8.Najbolji odbrambeni9.Najbolji golmanTo je to!Ako se setim jos necega sto me zanima,pitacu vas.Luv ya!

Nemoj više da spamuješ molim te.. Sva pitanja ovakvog tipa kačite ovde gde možemo slobodno raspravljati o svemu i svačemu što uključuje sve fudbalere i fudbalerke zajedno, trenere, klubove, reprezentacije, a i sve što nije vezano za fudbal!

P.S. Odgovor ćeš dobiti kasnije... plez
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
Torresica




Broj poruka : 55
Datum upisa : 06.01.2011
Godina : 68
Lokacija : Hahahahahahaha...Moja masta.

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptyUto Jan 18, 2011 1:45 pm

Aaaaa...Sorry.OPROSTI MI MOLIM TE!Setila sam se jos necega (kasnije):Klub koji najvise volis i onaj koji najvise mrzis (moze i vise).
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptyUto Jan 18, 2011 1:47 pm

Ma opušteno! Dok je forum još uvek ovako malo posećivan, trudiću se da postove stavljam tamo gde im je mesto, ali posle... nemojte se čuditi ako budu brisani postovi i da ih nigde nema... :wink:
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
Torresica




Broj poruka : 55
Datum upisa : 06.01.2011
Godina : 68
Lokacija : Hahahahahahaha...Moja masta.

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptySre Jan 19, 2011 2:13 pm

E pazi moju pricu o Realu i Torresu.Moras da priznas da mi stvarno dobro ide lupanje i izmisljanje.Pogledaj:Liverpool je bankrotirao i jedino prodaja Torresa Realu moze spasiti klub.To se i dogadja.Dobijaju ogromne pare,Torres je na putu za Madrid,a navijaci Atlética protestuju.Mourinho misli da je pametan sto ga je kupio.Dolazi utakmica sa Atléticom na Vicente Calderónu.Vodi Real 2:0 i Cristi se sprema da dokrajci Atlético.U tom trenutku Torres uzima loptu i trci prema Ikerovom golu.Autogol!Het-trik!Samo autogolovi.Posle ovacija sa terena Torres izlazi,Mourinho se dere...Torres vise nije ulazio na teren,a u zimskom prelaznom roku odmah je poslat u Barcelonu.Jose misli da ce i ovde da daje autogolove,ali ustvari je na kraju sezone bio najbolji strelac lige.Dobija Zlatnu kopacku,Zlatnu loptu...On,Villa i Messi su najbolja trojka na svetu u napadu,Cesc,Iniesta i Xavi na sredini terena i Puyol,Pique i Dani Alves u odbrani.Kraj! Kafana za site uživancije!  126569 Kafana za site uživancije!  393325 Kafana za site uživancije!  407963


Poslednji izmenio Torresica dana Uto Feb 01, 2011 8:36 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Torresica




Broj poruka : 55
Datum upisa : 06.01.2011
Godina : 68
Lokacija : Hahahahahahaha...Moja masta.

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptySre Jan 19, 2011 2:16 pm

Nece.Nek jede govna.
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptySre Jan 19, 2011 3:32 pm

Torresice, ne piše se za taj smajli.. valjanje od smeha .. nego rotf. :wink:
Ono što tamo piše je samo opis smajlija.. bolje klikći na njih.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
real madrid the best

real madrid the best


Broj poruka : 26
Datum upisa : 15.01.2011

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptyČet Jan 20, 2011 2:14 am

Torresica super si ovo smislila ali Torres nema sanse da bude najbolji strelac u spansku ligu pored Cristiano nema sanse.
Nazad na vrh Ići dole
Torresica




Broj poruka : 55
Datum upisa : 06.01.2011
Godina : 68
Lokacija : Hahahahahahaha...Moja masta.

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptyČet Jan 20, 2011 10:34 am

real madrid the best ::
Torresica super si ovo smislila ali Torres nema sanse da bude najbolji strelac u spansku ligu pored Cristiano nema sanse.
Kad se vrati u staru formu bice sve bolje.
Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptyPon Jan 31, 2011 4:56 pm

Au Toresice...Shocked
Prican ti je...u fazonu al nekako sto kaze Megan nema sanse da bude najbolji strelac spanske lige. Sve dok (nije mi lako da kazem ovo) Ronaldo ovako neverovatno igra.
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptyPon Jan 31, 2011 5:05 pm

Meni je priča malo.... Laughing
Ko da je Torres glup da pređe u Real i da bude toliki kreten da daje autogolove, a kao da je Ramos idiot, pa da to dozvoli. Ramos bi ga slomio, pa makar dobio i crveni karton!
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
Torresica




Broj poruka : 55
Datum upisa : 06.01.2011
Godina : 68
Lokacija : Hahahahahahaha...Moja masta.

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptyUto Feb 01, 2011 8:24 am

Imam dara za lupanje.Ramos bi to dozvolio,mislim da bi bilo kao i 2008.
Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptyUto Feb 01, 2011 11:32 am

Imam jednu ideju.
Msm Alisa i Neva ce se sloziti al ostale..

Ova tema mora vise da se aktivira. Napravljena je zbog diskusija. Ali ne samo u vezi fudbala. Mozete pisati sta ste radili danas,skola,ljubav...
Znaci nije bitno sta je u pitanju,ne mora samo fudbal.
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptyUto Feb 01, 2011 3:46 pm

Tih ostalih i nema baš puno, ali bi bio red da dođu još neke... aha

Pa ajde onda, Tamara.. reci nam... si smuvala nekog? Mister Grin
Ja sam ceo dan blejala kući bez telefona, a i bez neta ili bar nekog ko je mogao da bude razlog mog prisustvovanja na netu.. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptyUto Feb 01, 2011 3:50 pm

Te ostale ce da dodju...msm moraju....Mister Grin

E ako ti je to zbog likovnicarke i Stefana...onda sam smuvala valjanje od smeha Znas kako me zena isprozivala Shocked Vi ''golupcici'' ovo ono...ja se msm alo bre zeno...

Ja sam pola dana bila u skoli,ustala u 11... valjanje od smeha Okliznula se na led. Da nije bilo moje kompanije odo ja valjanje od smeha Nismo imali kontroni iz fizike,nije pitala likovno,ni matu...milina...
Sutra parxa zurka
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptyUto Feb 01, 2011 3:53 pm

hm.. ja sam ustala u pola 2. Do tada sam blenula u Ramosov poster pored mog kreveta, a onda sam jela. E, da.. napravila sam tortu koja je užasna. Mislim glupi puding se ohladio! Lepo ja kažem mami da je bolje da pravim čupavce.
Sutra verovatno idem u školu, ali skraćeni časovi, ali postoji mogućnost i da ne idemo i dalje. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptyUto Feb 01, 2011 3:59 pm

Ja sam trebala da ustanem u 9 al mi je neki glas u glavi govorio da ne ipak nece dati kontroni iz fizike i da ne treba da ucim valjanje od smeha tako je i bilo.
Ti i tvoje torte. Ko moja Djidji si. Ona se pola sata raspravljala sa mamom o kolicini secera Laughing
Ja sam sutra na praxi,milina. Dala mi razredna referat da pisem po Luju de Broljeu il kako vec. I dodjem ja kuci i guglam Luj Viton. Shocked
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptyUto Feb 01, 2011 4:04 pm

Ja sam navila alarm u 8 i naravno ugasila ga, kao i u 10 i u 12.
hahaha, carica. Ja se baš i ne raspravljam toliko... Laughing
E, ćuti, ćuti.. Boli tebe uvo. Bar nećeš ništa nadokanađivati što je kod nas vrlo moguće. Rolling Eyes
Jao, kad si već pomenula referate. Mogla bih da krenem da spremam jedan iz istorije. Fazon da izaberemo neku istorijsku ličnost i da pišemo o njoj. Još prošle godine sam izabrala Kleopatru, ali nikako da bilo šta napišem o njoj. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptyUto Feb 01, 2011 4:19 pm

Ti imas Kleopatru ja imam o nekim tamo fotonima da pisem...

Dobio je Nobelovu nagradu za fiziku 1929. za otkriće dualne prirode elektrona.

I to cu ja kao da predajem u pon...valjanje od smeha
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptyUto Feb 01, 2011 4:46 pm

Ček, ček... ja se utripovala da ti razredna predaje srpski kao i meni..
Rekoh, šta ima ovo iz srpskog da predaješ? valjanje od smeha

Ništa, onda... mogu samo da ti poželim sreću i da se potrudim da JA napravim puškice za nemački. Za slučaj da tad imamo kontrolni.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptyUto Feb 01, 2011 4:48 pm

Eeee onaj domaci oces da mi pises flert ako ne stignem.

Hvala,i nadam se da cu dobiti 5 uzimajuci u obzir da ce kontrolni verovatno proci ocajno...Laughing
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptyUto Feb 01, 2011 4:52 pm

Nisam ni svoj napisala, ali ne brini, napisaću... kafa
Samo molim za neke sitne detalje... da ne bude slično. Tj. da se ne vidi da sam ja oba pisala.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptyUto Feb 01, 2011 4:57 pm

Pa rekla je profesorka da uradis moje valjanje od smeha
zz se videcu sutra sta bih ja napisala pa cu ti reci...
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptyUto Feb 01, 2011 4:59 pm

To se profesorka zezala... andjeo
Oke! Jel' treba da te podsećam? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  EmptyUto Feb 01, 2011 5:02 pm

GRAND- Globalna Reprodukcija Apsolutno Netalentovanih Debila

valjanje od smeha

Uvek treba da me podsetis. Znas da mi je mozak oflajn valjanje od smeha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kafana za site uživancije!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana za site uživancije!    Kafana za site uživancije!  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kafana za site uživancije!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Fudbaleri iz snova! :: Free chat-
Skoči na: