Fudbaleri iz snova!
Hajde, registrujte se! Jedino ovde možete na srpskom jeziku voditi diskusiju o bukvalno svim fudbalerima sveta!
Fudbaleri iz snova!
Hajde, registrujte se! Jedino ovde možete na srpskom jeziku voditi diskusiju o bukvalno svim fudbalerima sveta!
Fudbaleri iz snova!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fudbaleri iz snova!

Neću JA biti žena FUDBALERA nego će on biti moj MUŽ!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Xavi Hernández

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Xavi Hernández Empty
PočaljiNaslov: Xavi Hernández   Xavi Hernández EmptyČet Jan 06, 2011 9:04 am

Xavier Hernández i Creus poznatiji kao Xavi rodjen je 25 januara 1980. Igrac Spanske reprezentacije koji igra za FC Barcelona. Xavi je proglasen za Man of the match u 2009 Champions League Final nakon sto je pomogao Barseloni da pobedi Machester United. Takodje,dobio je zvanje igrace turnira by UEFA u UEFA Euro 2008 i 98 puta igrao je za svoju reprezentaciju. Zivi sa porodicom u Terrassi a idoli su mu Pepe Guardiola,Schuster i Fernando Redondo. Omiljeni pevaci su mu Bruce Springsteen i Bryan Adams a omiljena pesma mu je "Losing my religion" by REM. Cavi obozava cokoladu. Very Happy

Xavi Hernández Xavi_204171
Xavi Hernández 10_4488_Xavi_Hernandez.
Xavi Hernández 60294748
Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Xavi Hernández Empty
PočaljiNaslov: Re: Xavi Hernández   Xavi Hernández EmptySub Jan 08, 2011 9:39 am

Ćavi: Dres Barse mi je sve, na Nou kampu ću završiti karijeru

Za fudbalera Barselone Ćavija Ernandeza nema dileme gde će završiti karijeru, pošto je ponovo izrazio želju da do poslednjeg dana u kopačkama igra na Nou Kampu.

Xavi Hernández 245k0at

Sa 550 odigranih utakmica u dresu Barselone, Ćavi je apsolutni klupski rekorder.

"Nošenje dresa Barselone i igre za taj klub mi predstavljaju sve. Ne mogu ni da zamislim sebe da igram za drugi klub. Ovo je klub mog života, veoma sam srećan i ponosan sam što sam rekorder. Igrao sam fudbal celog života i želim da tako bude i narednih godina. Povrede su na sreću, deo prošlosti", istakao je Ćavi.

Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Xavi Hernández Empty
PočaljiNaslov: Re: Xavi Hernández   Xavi Hernández EmptyPon Jan 10, 2011 7:57 am

Ćavi obara rekord
Xavi Hernández Xavi

Ćavi Ernandes će na meču protiv Levantea oboriti rekord po odigranim mečevima u dresu Barselone.

On će preći legendarnog defanzivca Migelija, koji je odigrao 549 mečeva u dresu katalonskog giganta. Migeli je, interesantno, igrao punih 20 godina za Barsu, dok je Ćaviju ovo tek 13. sezona.

30-godišnjak je već osvojio sve što se može osvojiti u fudbalu i sa reprezentacijom i sa klubom. On je sa klupskim drugovima Inijestom i Mesijem u konkurenciji za "zlatnu loptu" 2010. godine.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Xavi Hernández Empty
PočaljiNaslov: Re: Xavi Hernández   Xavi Hernández EmptyPon Jan 10, 2011 12:52 pm

Xavi Hernández 246rna1
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Xavi Hernández Empty
PočaljiNaslov: Re: Xavi Hernández   Xavi Hernández EmptySub Feb 12, 2011 1:34 pm

Ćavi:''Fabregas je preskup za Barselonu...''

Igrač sa najviše nastupa za Katalonce u istoriji, voleo bi da u svojoj ekipi vidi kapitena ''tobdžija'', ali smatra da klub nema dovoljno ambicija da ga dovede.
Xavi Hernández Xavi-1508601020091202070905

Vezista Barselone, Ćavi Ernandez, veruje da je vezista Arsenala, Sesk Fabregas preskup za katalonski klub. On je izrazio sumnju da Barsa može sebi da priušti Fabregasa ovog leta.

''Jedina stvar koja oko Seska pravi problem, je ta što on sada vredi mnogo novca. Njegovo srce je uz Barsu, a mi smo sebični, iako znamo da on ima velike ambicije da dođe kod nas. Uvek sam mislio da igrač treba da igra tamo gde želi'', istakao je Ćavi.

Juče je kroz medije ''procurela'' informacija da se u trku za Španca uključio i Real Madrid, pored Barselone, koja ga odavno želi u svojim redovima..
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Xavi Hernández Empty
PočaljiNaslov: Re: Xavi Hernández   Xavi Hernández EmptySub Feb 12, 2011 2:03 pm

Ćavi: Runi je pravi igrač za Barselonu
Xavi Hernández 00045134

Jedan od najboljih fudbalera Barselone, Ćavi Ernandez, ocenio je da bi se Englez Vejn Runi odlično uklopio u stil igre prvaka Španije.

- Runi je neverovatan, mogao bi da igra u Barseloni. Znam da će sada mediji da prenesu da sam rekao da on dolazi u naš klub. Ne, ono što želim da kažem da je on vrsta igrača koja je idealna za Barselonu - rekao je Ćavi britanskim medijima, a prenosi Beta.

Runi je nedavno priznao da se divi Barseloni i da je aplaudirao ispred televizora posle prenosa derbija sa Realom iz Madrida, kada su Katalonci slavili sa 5:0.

Ćavi je ponovio i da bi voleo da kapiten Arsenala i njegov saigrač iz reprezentacije Španije Sesk Fabregas dođe u Barselonu. Uprava Arsenala tražila je više desetine miliona evra za transfer i, zasad, od dolaska Fabregasa nema ništa.

- On je počeo karijeru u Barseloni i vezan je za klub. Verujem da bi se i ja tako osećao. Njegova cena sada je visoka, ali na kraju svaki fudbaler završi tamo gde želi da igra. Zato mislim da će i Fabregas završiti u Barseloni - kazao je Ćavi.

Španac je ocenio i da je najbolji centrali "vezni" igrač u poslednje dve decenije fudbaler Mančester junajteda Pol Skols.

- On je pravi uzor, za mene je najbolji centralni vezista u poslednjih 15 ili 20 godina. Ima sve, dodavanje, postiže golove, jak je i ne gubi loptu. Da je Španac, možda bi ga svi cenili malo više - zaključio je 31-godišnji Ćavi.

Ovaj fudbaler je igrao samo za Barselonu, sa kojom je osvojio dve Lige šampiona, pet titula prvaka Španije, jedan španski kup i jedan Superkup Evrope. Sa selekcijom Španije bio je prvak Evrope 2008, a prošlog leta osvojio je i titulu svetskog šampiona.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Xavi Hernández Empty
PočaljiNaslov: Re: Xavi Hernández   Xavi Hernández EmptyPon Feb 28, 2011 5:26 pm

Xavi Hernández Eszyscy
Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Xavi Hernández Empty
PočaljiNaslov: Re: Xavi Hernández   Xavi Hernández EmptyUto Mar 08, 2011 4:03 pm

Xavi jedan gol protiv Arsenala Heart
Hvala Xavi

Xavi Hernández V8ijb9
Xavi Hernández 25qtyj4
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Xavi Hernández Empty
PočaljiNaslov: Re: Xavi Hernández   Xavi Hernández EmptyPet Mar 18, 2011 8:58 am

Xavi Hernández 168927_132378396825011_100001585534103_200220_8257551_n
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
Sponsored content





Xavi Hernández Empty
PočaljiNaslov: Re: Xavi Hernández   Xavi Hernández Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Xavi Hernández
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Fudbaleri iz snova! :: Španski fudbaleri-
Skoči na: