Fudbaleri iz snova!
Hajde, registrujte se! Jedino ovde možete na srpskom jeziku voditi diskusiju o bukvalno svim fudbalerima sveta!
Fudbaleri iz snova!
Hajde, registrujte se! Jedino ovde možete na srpskom jeziku voditi diskusiju o bukvalno svim fudbalerima sveta!
Fudbaleri iz snova!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fudbaleri iz snova!

Neću JA biti žena FUDBALERA nego će on biti moj MUŽ!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Fernando Torres

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Fernando Torres   Fernando Torres EmptyUto Jan 04, 2011 5:24 pm

Fernando José Torres Sanz rodjen je 20 marta 1984. Nadimak mu je El Niño. Spanski fudbaler koji igra za engleski klub Liverpool i za spansku reprezentaciju. Karijeru je poceo u Atletiko Madridu. Premier ligi pridruzio se 2007. Prvu sezonu zavrsio je sa 20 ligaskih golova i tako je postao prvi Liverpulski igrac koji je,nakon Robbie Fowlera,uspeo da postigne toliko golova u prvoj sezoni. Tores je postao najbrzi igrac u istoriji Liverpula sa 50 ligaskih golova nakon utakmice sa Aston Vilom u decembru 2009. 2003 debitovao je kao spanski reprezentativac u utakmici sa Portugalom. Igrao je na dva Svetska prvenstva. Iako nije mogao da postigne gol u kupu UEFA 2004,na Svetskom prventsvu 2006 postigao je cak 3. 2010 osvojio je Svetsko prvenstvo sa reprezentacijom ali nije postigao ni jedan gol. Fernando je ozenjen Olallom Domínguez Liste sa kojom ima dvoje dece,sina Lea i cerku Noru.

Fernando Torres Fernandotorresfernandotf
Fernando Torres Fernando20torres20wallp
Fernando Torres Tumblr_l5mhhdRfe01qak9nuo1_500
Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptySub Jan 08, 2011 9:49 am

Hačinson: Tores je očajan, kod Fergusona bi bio rezerva

Nekadašnji igrač sredine terena Liverpula Don Hačinson iskritikovao je napadača Fernanda Toresa ali i menadžera Roja Hodžsona što mu da je priliku da igra kad ovaj nije u formi.

Fernando Torres B650er

Hačinson je istakao da bi Hodžson trebalo da sledi primer kolege Aleksa Fergusona koji u Mančester junajtedu uvek ostavlja Vejna Runija ili Dimitra Berbatova na klupi kada im ne ide.




"Tores je loš, jako loš ove sezone. Šest golova na 18 mečeva Premijer lige, slab je učinak. Da sam na mestu Hodžsona, pod hitno bih otišao na fudbalsku pijacu i kupio prvoklasnog napadača koji bi mi igrao svake subote i što je još bitnije, davao golove. Da je Aleks Ferguson menadžer Liverpula, Tores ni minut ne bi proveo na terenu. Tako je radio i sa Runijem i sa Berbatovim. Nažalost po Roja, Tores mora da igra jer je svetska klasa, ali njegova izdanja su daleko ispod proseka. Fernandu treba konkurencija, neko ko bi ga naterao da igra bolje", tvrdi Hačinson.

Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptySub Jan 08, 2011 2:57 pm

Toresova beba Heart

Fernando Torres Marriage_next_for_fernando_torres
Nazad na vrh Ići dole
Torresica




Broj poruka : 55
Datum upisa : 06.01.2011
Godina : 68
Lokacija : Hahahahahahaha...Moja masta.

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptyUto Jan 18, 2011 9:52 am

Ti,Alisa,neces da pises za Torresa!Razocarala si me!Neces da pises o mojoj ljubavi,je li!!! Sram da te bude...E,a sto nece da se stavi smajli?
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptyUto Jan 18, 2011 1:22 pm

Nisam imala nikakve informacije... a i on je tvoja ljubav, ne moja, pa zato... izvoli i piši o njemu.. Very Happy

Hoće, ako klikneš na smajli... Ovako treba još nešto malo da ih doteram.. napravila sam neke sitne greške koje ću prepraviti čim nađem vremena!
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
Torresica




Broj poruka : 55
Datum upisa : 06.01.2011
Godina : 68
Lokacija : Hahahahahahaha...Moja masta.

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptyUto Jan 18, 2011 1:39 pm

Mrzim te da znas Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptySub Jan 22, 2011 2:25 pm

Tores: “Ostajem, bez dileme”
Fernando Torres 1251403334c57cf09e4bce293689876_big

Španski fudbaler Fernando Tores rekao je da namerava da ostane u Liverpulu i time prekinuo spekulacije da će promeniti klub. “Moja posvećenost i vernost klubu i navijačima je ista kao i prvog dana kada sam potpisao za Liverpul. Radujem se izazovima koji nam predstoje”, kazao je 26-godišnji napadač za sajt Liverpula.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
Torresica




Broj poruka : 55
Datum upisa : 06.01.2011
Godina : 68
Lokacija : Hahahahahahaha...Moja masta.

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptyNed Jan 23, 2011 7:01 am

Neeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!Od kad je ova vest?Mislim,jednom je rekao da bi mogao da igra za Barcelonu.Rekao je i da podrzava Hodgsona,a ustvari ga je samo sabotirao...Nece od toga biti nista.DAJ BOZE!
http://www.oleole.com/media/main/images/wallpapers/26027/fernando-torres---at_37105.jpg
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptyNed Jan 30, 2011 4:48 am

Fernando Torres Tumblr_lftwwjAPxP1qcic55o1_500
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
Torresica




Broj poruka : 55
Datum upisa : 06.01.2011
Godina : 68
Lokacija : Hahahahahahaha...Moja masta.

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptyPon Jan 31, 2011 9:28 am

Alisa,molim te,u veeeeeeeeeelikoj sam depresiji.Mozes li da mi kazes sta da radim?Ovako,Torres najverovatnije ide u Chelsea (tako pisu mediji),kao podneo je zahtev za transfer...PUCI CU!URMECU!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptyPon Jan 31, 2011 10:06 am

Znam da Torres ide u Čelzi... pa ništa.. idi i ti sa njim.. valjanje od smeha

Fernando Torres Fernando-torres
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptyPon Jan 31, 2011 10:07 am

Fernando Torres Fernando-torres-30
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
Torresica




Broj poruka : 55
Datum upisa : 06.01.2011
Godina : 68
Lokacija : Hahahahahahaha...Moja masta.

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptyPon Jan 31, 2011 12:17 pm

Neeeeeeeeeeeeee!!!Jos ima nade: DrOssie90‎ BREAKING NEWS!!!!Fernando Torres' proposed move to Chelsea has broken down due to John Terry not agreeing personal terms with his wife.
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptyPon Jan 31, 2011 3:30 pm

Tores u Čelsiju, navijači Liverpula zapalili njegov dres!

Apsolutno najveća transfer-bomba zimskog prelaznog roka trebala bi da se dogodi u "minut do 12" - Fernando Tores stigao je u London, prošao sve lekarske preglede u klubu i u toku večeri će potpisati ugovor sa Čelsijem vredan 58 miliona evra!



Kako prenosi britanski Miror, Tores i Liverpul su probali da sav posao odrade u tajnosti i bez pritisaka medija ali se ipak otkrilo da je Španac na putu za Stamford Bridž.
Tores će u Čelsiju zarađivati 175.000 evra nedeljno a potpisaće ugovor na pet i po godina.
Besni zbog odlaska jednog od ljubimaca iz kluba, navijači Liverpula su večeras počeli da pale njegov dres.
Inače, zbog ogromnog interesovanja oko odlaska Španca, u toku dana je srušen i sajt "crvenih".

Neee, nema nade. wink
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptyUto Feb 01, 2011 3:13 am

Sad je sigurno.

Fernando Torres 16c9bo2
Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptyUto Feb 01, 2011 4:09 am


Novi fudbaler Čelsija i španski reprezentativac Fernando Tores izjavio je da je presrećan dolaskom u klub sa "Stamford bridža".
"Bilo je ovo veoma teških nekoliko dana za mene zbog svega što sam preživeo u Liverpulu. Međutim, srećan sam jer sam napravio veliki korak napred u karijeri dolaskom u klub kakav je Čelsi. U Čelsiju ću igrati na vrhunskom nivou. To je klub za koji ću da uživam igrajući, jer ću biti motivisan. Dokazaću da sam dorastao tom izazovu", rekao je španski fudbaler i dodao:
"Tako sam srećan i ponosan što sam konačno u Čelsiju. Uvek je bilo teško igrati protiv ovog kluba, jer je Čelsi jedan od najboljih evropskih timova. Ovaj klub želi da osvoji svako takmičenje u kome učestvuje. Posle Čelsija nema više koraka napred, ovo je vrhunac. Ponavljam da mi je cilj da igram na vrhunskom nivou, jer je to san svakog svetskog fudbalera. Konačno sam stigao u Čelsi i veoma sam srećan".
Tores je u Liverpul stigao 2007. godine iz madridskog Atletika. On je za klub s Enfilda odigrao 141 meč i postigao 81 gol.

Nazad na vrh Ići dole
Torresica




Broj poruka : 55
Datum upisa : 06.01.2011
Godina : 68
Lokacija : Hahahahahahaha...Moja masta.

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptyUto Feb 01, 2011 8:11 am

Nista...Ja mogu da se pozdravim sa Torresovim prelaskom u Barcelonu... :'(
Nazad na vrh Ići dole
Torresica




Broj poruka : 55
Datum upisa : 06.01.2011
Godina : 68
Lokacija : Hahahahahahaha...Moja masta.

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptyUto Feb 01, 2011 8:15 am

Nije fer!!!Barem je vratio kosu...Nadam se da ce mu zivot u Londonu biti PAKAO,pa ce preci u Barcelonu!
Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptyUto Feb 01, 2011 10:59 am

E daj bre dal si normalna.
Ako ga toliko volis kako mozes da kazes da se nadas da ce mu zivot biti pakao?
Decko nece pa nece u Barselonu i treba postovati njegovu zelju.
Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptyUto Feb 01, 2011 11:10 am

Nazad na vrh Ići dole
Torresica




Broj poruka : 55
Datum upisa : 06.01.2011
Godina : 68
Lokacija : Hahahahahahaha...Moja masta.

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptySre Feb 02, 2011 4:58 am

Nisam normalna...Ne znam cak ni da li ga volim... :'( Ma uprava je htela da ga se resi,da dovede nekog novog...Isti slucaj kao i sa onim repasem.Ne racunaju na njega,pa onda da kaze navijacima da hoce da ide iz kluba...Mislim da se Kenny i Torres nisu nesto slagali,pa je uprava odlucila da ga otera.
Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptySre Feb 02, 2011 10:13 am

E procitala sam da su navijaci Liverpula porucili Toresu da nece ziv da ostane. Nesto tako... Strasno...
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptySre Feb 02, 2011 10:21 am

Nije li dovoljno što su spalili dres... Laughing
Ma ja ne verujem mnogo u to, ali ako je istina... Užas! Jadan on.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptySre Feb 02, 2011 10:28 am

Nema sta da ne verujes. Isto su navijaci Mancestera porucili Runiju.
Nisu normalni stvarno...

@Toresice je li moguce da ces prestatio da volis Toresa samo zato sto je presao u Čelzi?
Nazad na vrh Ići dole
Torresica




Broj poruka : 55
Datum upisa : 06.01.2011
Godina : 68
Lokacija : Hahahahahahaha...Moja masta.

Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres EmptySre Feb 02, 2011 2:14 pm

Ma nije moguce,naravno...Jadnicak moj maleni,spalili dres,salju mu pretece poruke."You'll never walk ALIVE"!!Bolesno,jadni maji svatkis!Ono sto sam rekla za pakao mislila sam da ne osvaja trofeje da bi onda,daj Boze na leto,mogao da predje u Barcu...Daj Boze...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Fernando Torres Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Fernando Torres
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Fudbaleri iz snova! :: Španski fudbaleri-
Skoči na: