Fudbaleri iz snova!
Hajde, registrujte se! Jedino ovde možete na srpskom jeziku voditi diskusiju o bukvalno svim fudbalerima sveta!
Fudbaleri iz snova!
Hajde, registrujte se! Jedino ovde možete na srpskom jeziku voditi diskusiju o bukvalno svim fudbalerima sveta!
Fudbaleri iz snova!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fudbaleri iz snova!

Neću JA biti žena FUDBALERA nego će on biti moj MUŽ!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Cesc Fabregas

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Cesc Fabregas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cesc Fabregas   Cesc Fabregas - Page 2 EmptySre Mar 09, 2011 5:31 am

Fabregas, dušica, baš je korektan prema svima! Heart
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Cesc Fabregas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cesc Fabregas   Cesc Fabregas - Page 2 EmptyPet Mar 11, 2011 4:08 pm

Fabregas: Ja sam kriv!
Cesc Fabregas - Page 2 00046720

Kapiten Arsenala Sesk Fabregas preuzeo je odgovornost za ispadanje njegovog kluba iz najelitnijeg takmičenja od Barselone posle poraza od 3:1. Fabregas smatra da poraz nije došao zbog isključenja Van Persija, nego zbog njegove greške. Prvi pogodak Katalonci su postigli upravo posle greške kapitena "tobdžija". Fabregas je na ivici kaznenog prostora loptu hteo da doda do Džeka Vilšera, ali je loptu presekao Inijesta i dodao Mesiju koji je Barselonu doveo u vođstvo.

- Preuzimam punu odgovornost za poraz. Jedan od najgorih trenutaka u mom životu. Jako mi je žao - rekao je Fabregas na društvenoj mreži Tviter.

Ipak, Fabregas smatra da je Arsenal protiv Barselone učinio sve što je mogao i zadovoljan je trudom svoje ekipe.

- Šteta je što smo ispali. U nekim trenucima smo ih dobro uplašili, posebno posle postignutog pogotka. Ali, to je fudbal i nije bila naša noć. Ponosan sam na ekipu, nosili smo se s njima i branili dobro kada je to bilo potrebno. Barseloni želim sve najbolje u nastavku takmičenja - izjavio je Španac za sajt UEFA.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Cesc Fabregas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cesc Fabregas   Cesc Fabregas - Page 2 EmptyPet Mar 18, 2011 8:55 am

Cesc Fabregas - Page 2 164870_131681426894708_100001585534103_196328_7475181_n
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Cesc Fabregas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cesc Fabregas   Cesc Fabregas - Page 2 EmptySre Apr 06, 2011 9:08 am

Fabregas imao saobraćajku
Cesc Fabregas - Page 2 00048432

Kapiten fudbalera Arsenala je, kako javlja londonska policija, u ponedeljak oko deset sati ujutru bio učesnik u saobraćajnoj nesreći u kojoj nije bilo povređenih.

- Policija je bila pozvana jer je dobila informaciju da je došlo do sudara. I jeste, ali bez povreda.

Sesk Fabregas je na svom profilu na društvenoj mreži Tviter napisao:

- Verujem da ste čuli da sam imao saobraćajni udes?! Ja sam apsolutno u redu. Nemate razloga da se brinete, a ovakve stvari se dešavaju.

Sudar se dogodio skoro 30 km od Arsenalovog trening centra u London Kolniju.


Fabregas čestitao Srbinu!

Sesk Fabregas, vezista Arsenala, navijao je u finalu ATP turnira u Majamiju za svog zemljaka Rafaela Nadala. Ipak, po završetku meča španski as nije propustio priliku da pohvali pobedu Novaka Đokovića.

- Đoković još jednom pokazuje da kada pobeđuješ i imaš više vere u sebe, bolji si igrač. Mentalno samopouzdanje je vrlo važno u sportu - napisao je Fabregas na društvenoj mreži Tviter.

Novaku je na isti način čestitala i Karolina Voznjacki.

- Svaka čast. Ubijaš sve redom. Neverovatno - napisala je Dankinja.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
Sponsored content





Cesc Fabregas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cesc Fabregas   Cesc Fabregas - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Cesc Fabregas
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Fudbaleri iz snova! :: Španski fudbaleri-
Skoči na: