Fudbaleri iz snova!
Hajde, registrujte se! Jedino ovde možete na srpskom jeziku voditi diskusiju o bukvalno svim fudbalerima sveta!
Fudbaleri iz snova!
Hajde, registrujte se! Jedino ovde možete na srpskom jeziku voditi diskusiju o bukvalno svim fudbalerima sveta!
Fudbaleri iz snova!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fudbaleri iz snova!

Neću JA biti žena FUDBALERA nego će on biti moj MUŽ!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Raul Gonzalez Blanco

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Raul Gonzalez Blanco   Raul Gonzalez Blanco - Page 3 EmptyPet Mar 11, 2011 4:03 pm

Raulu se sviđa u Nemačkoj
Raul Gonzalez Blanco - Page 3 00046610

Nekadašnja zvezda Reala, a sada fudbaler Šalkea, Raul Gonzales najavio je mogućnost ostanka u Nemačkoj.

- Ugovor mi ističe u junu 2012. godine, želim da ostanem do kraja. Posle toga želim da nastavim da se zabavljam u Bundes ligi - rekao je Raul za nemačke medije i nastavio o planovima u daljem toku šampionata. - Stvaramo tim, moramo da se uigramo jer je došlo mnogo mladih fudbalera. Želimo da popravimo napad sledeće sezone, ali i da poboljšamo odbranu.

Tim iz Gelzenkirhena je trenutno na 10. mestu Bundeslige, a Raul je na 25 prvenstvenih utakmica postigao 11 golova. U konkurenciji strelaca nemačkog prvenstva trenutno je četvrti. U osmini finala Lige šampiona, Šalkeov protivnik je Valensija, a obezbeđen je i plasman u finale kupa Nemačke. Prošle nedelje u polufinalu izbacili su branioca trofeja Bajern, a za pehar će se boriti sa Duizburgom.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Raul Gonzalez Blanco   Raul Gonzalez Blanco - Page 3 EmptyPet Mar 11, 2011 4:03 pm

Raul impresioniran igrom Barselone
Raul Gonzalez Blanco - Page 3 00044737

Legenda španskog fudbala i napadač Šalkea, Raul Gonzales, veruje da madridski Real može da stigne Barselonu i osvoji titulu prvaka Španije, ali da će to biti veoma težak zadatak. Nekadašnji kapiten "kraljevskog kluba" napustio je "Santijago Bernabeu" u letnjem prelaznom roku i došao u redove bundesligaša.

- Naravno da držim palčeve Realu, ali ukoliko Barselona nastavi da igra ovako, onda će teško izgubiti titulu. Igra Barselone bila je zaista impresivna. Real Madrid je još uvek u mom srcu, s obzirom da sam tamo igrao 16 godina. Ipak, sada sam u Šalkeu, moje su misli ovde i daću sve za ovaj klub - rekao je Raul.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Raul Gonzalez Blanco   Raul Gonzalez Blanco - Page 3 EmptyPet Mar 11, 2011 4:35 pm

A srce mojeee Heart

A za Barsu je u pravu. I ja sam.
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Raul Gonzalez Blanco   Raul Gonzalez Blanco - Page 3 EmptySre Apr 06, 2011 9:04 am

Raul: Nije lako eliminisati Inter, budimo pametni!
Raul Gonzalez Blanco - Page 3 00048517


Sigurno da malo ko je verovao i očekivao da će na "Đuzepe Meaci" Šalke da očita lekciju aktuelnom italijanskom, evropskom i svetskom šampionu. Klub iz Gelzenkirhena je sa ubedljivih 5:2 deklasirao Inter, a jedan od pet golova bundesligaša postigao je legendarni Raul Gonzales.

- Bila je to sjajna partija. Odigrali smo maestralno, jer morate priznati da nije običaj da se postigne pet golova u gostima kada je Liga šampiona u pitanju. I to Interu koji brani trofej. Nije lako eliminisati Inter i zbog toga moramo da budemo pametni u revanšu. Imamo veliku prednost, ali Bajern je imao takođe, doduše manju prednost, pa je opet "pao" na svom terenu. Bili smo sjajni, ali još ima da se igra - rekao je Raul.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Raul Gonzalez Blanco   Raul Gonzalez Blanco - Page 3 EmptyPon Apr 25, 2011 8:01 am

Raul Gonzalez Blanco - Page 3 3eb8e8128703908
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Raul Gonzalez Blanco   Raul Gonzalez Blanco - Page 3 EmptyPon Apr 25, 2011 8:04 am

Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Tv01z
Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Tv02n
Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Tv03
Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Tv08
Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Tv09
Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Tv11
Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Tv12
Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Tv13
Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Tv19
Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Tv21x
Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Tv23
Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Tv24
Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Tv35
Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Tv36
Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Tv38
Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Tv39
Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Tv40
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Raul Gonzalez Blanco   Raul Gonzalez Blanco - Page 3 EmptyUto Maj 17, 2011 10:47 am

Raul Gonzalez Blanco - Page 3 RTEmagicP_110517_dkms_raul_01
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Raul Gonzalez Blanco   Raul Gonzalez Blanco - Page 3 EmptyUto Maj 17, 2011 10:50 am

Juuuuuu, šta mu se desilo ?! Šta uradi, bre !? Raulito, bre. . . vrati stari friz !
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Raul Gonzalez Blanco   Raul Gonzalez Blanco - Page 3 EmptyUto Maj 17, 2011 11:00 am

smrt frizuri!

hocemo staru razbarusenu kosicu! Heart

Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Wurqeiudc

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Raul Gonzalez Blanco   Raul Gonzalez Blanco - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Raul Gonzalez Blanco
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Fudbaleri iz snova! :: Španski fudbaleri-
Skoči na: