Fudbaleri iz snova!
Hajde, registrujte se! Jedino ovde možete na srpskom jeziku voditi diskusiju o bukvalno svim fudbalerima sveta!
Fudbaleri iz snova!
Hajde, registrujte se! Jedino ovde možete na srpskom jeziku voditi diskusiju o bukvalno svim fudbalerima sveta!
Fudbaleri iz snova!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fudbaleri iz snova!

Neću JA biti žena FUDBALERA nego će on biti moj MUŽ!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Cristiano Ronaldo

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Cristiano Ronaldo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cristiano Ronaldo   Cristiano Ronaldo - Page 6 EmptyPon Maj 16, 2011 2:40 pm

Kada Ronaldo objasni neke stvari....

Cristiano Ronaldo - Page 6 Z9
Cristiano Ronaldo - Page 6 Z6
Cristiano Ronaldo - Page 6 Z4
Cristiano Ronaldo - Page 6 Z2
Cristiano Ronaldo - Page 6 Z18
Cristiano Ronaldo - Page 6 Z20
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Cristiano Ronaldo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cristiano Ronaldo   Cristiano Ronaldo - Page 6 EmptyUto Maj 24, 2011 3:31 pm

Alveš: Mančester je bolji bez Ronalda
Cristiano Ronaldo - Page 6 00051502

Duel Mančester junajteda i Barselone u finalu Lige šampiona se bliži, a ko će pobediti na "Vembliju", znaće se u subotu oko 22:30. Ovih dana se mnogo priča o tome koji je tim bolji, odnosno koji će igrač presuditi. Jedan od najvećih trenutnih protivnika Katalonaca je Kristijano Ronaldo, koji je pre dresa Reala nosio Mančesterov. Za defanzivca Barse Danija Alveša "đavoli" su bolji tim od njegovog odlaska u Madrid.

- Sadašnji tim je mnogo nepredvidiviji bez Ronalda. Sada su znatno ujednačeniji i jači nego pre nekoliko sezona - kazao je Alveš. - Nisam siguran da li je to zbog Ronalda, ali je činjenica da sada deluju kao tim. Uvek žele da su u kontaktu sa loptom.

Finale na "Vembliju" će početi u subotu u 20:45.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Cristiano Ronaldo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cristiano Ronaldo   Cristiano Ronaldo - Page 6 EmptyUto Maj 24, 2011 3:32 pm

Hahahahahahaha, pa naravno da je bolji. . . Neće moći da vam daju više golova u finalu. . . Hahaha. . . Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Cristiano Ronaldo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cristiano Ronaldo   Cristiano Ronaldo - Page 6 EmptyUto Jun 14, 2011 10:29 am

Ronaldo: Dajem reč, ne idem u Mančester siti!

Zvezda Reala Kristijano Ronaldo tvrdi da sigurno neće napustiti "kraljevski" klub tokom leta i pojačati Mančester siti koji mu nudi "kule i gradove".
Cristiano Ronaldo - Page 6 79024_cr901-reuter-sergio-perez_f

U medijima se pre dva dana pojavila priča da je Portugalac poslao spisak zahteva čelnicima "građana" koji su bili spremni da mu ispune hir i platu od 400.000 funti nedeljno, dres sa brojem 7 i kapitensku traku.

Ipak, Ronaldo je rešio da uguši tu i svaku sledeću sličnu priču.

"Ne, ne idem iz Reala. Možete to da zapišete, dajem vam moju reč. Osećam se dobro i želim da odradim ceo ugovor sa Realom, a ako mi ponude novi, produžiću saradnju", rekao je Ronaldo.

Portugalac ne prati priče u prelaznom roku i tvrdi da ne zna za interesovanje Reala za Serhija Aguera i Nejmara. Ronaldo veruje i da bi klub trebalo da zadrži Emanuela Adebajora.

"Nisam znao za to, obojica su odlični. Ne mogu sebe da zamislim pored Aguera, on je sjajan igrač. Nejmara sam gledao samo dva puta i oduševio me je. Što se tiče Adebajora, da sam na mestu predsednika Reala, zadržao bih ga. On je odličan igrač i još bolja osoba", rekao je Ronaldo.

Portugalca naročito ne interesuju transfer aktivnosti Barselone.

"Zaista me ne interesuju, mogu da dovedu i Johana Krojfa i Dijega Maradonu. Uz svo dužno poštovanje, uopšte me ne interesuje koga će da dovedu", rekao je Ronaldo.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Cristiano Ronaldo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cristiano Ronaldo   Cristiano Ronaldo - Page 6 EmptySre Jun 22, 2011 3:09 am

Cristiano Ronaldo krstio sina, čuvala ih vojna policija
Cristiano Ronaldo - Page 6 Cristiano-Ronaldo-Irina-Shaik-01
Cristiano Ronaldo - Page 6 Cristianoronaldoirinash

Cristiano Ronaldo priredio je poseban rođendan svom jednogodišnjem sinčiću.
Naime, fudbaler je krstio sina u Portugalu na njegov prvi rođendan. Ronaldo nije reskirao privatnost i sigurnost svojih najbližih pa je tako iznajmio naoružanu vojnu policiju koja je nadzirala područje ispred crkve. Iako niko nije primetio dolazak njega i njegovog sina u crkvu, primećena je u automobilu u Lisabonu njegova devojka Irina Shayk s njegovom sestrom Catiom, koja je krstila sina Denisa na isti dan.


Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Cristiano Ronaldo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cristiano Ronaldo   Cristiano Ronaldo - Page 6 EmptySub Avg 04, 2012 10:37 am

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Cristiano Ronaldo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cristiano Ronaldo   Cristiano Ronaldo - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Cristiano Ronaldo
Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Fudbaleri iz snova! :: Portugalski fudbaleri-
Skoči na: