Fudbaleri iz snova!
Hajde, registrujte se! Jedino ovde možete na srpskom jeziku voditi diskusiju o bukvalno svim fudbalerima sveta!
Fudbaleri iz snova!
Hajde, registrujte se! Jedino ovde možete na srpskom jeziku voditi diskusiju o bukvalno svim fudbalerima sveta!
Fudbaleri iz snova!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fudbaleri iz snova!

Neću JA biti žena FUDBALERA nego će on biti moj MUŽ!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Fernando Torres

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptyPet Feb 04, 2011 1:27 pm

Tores: Došao sam u Čelsi jer želim da osvajam trofeje


Novi napadač Čelsija Španac Fernando Tores izjavio je da je napustio Liverpul jer želi sa londonskim klubom da osvaja trofeje, prenosi "BBC".
"Stvari se jesu promenile u poslednjih godinu dana. Mislim da Liverpul ima vrhunske ambicije i da rade prave stvari da se vrate na put uspeha, ali za to će biti potrebno vreme. Ja to vreme nemam. Za ljude u Liverpulu mogu samo da kažem dobre stvari, učinili su da se osećam zaista prijatno u prethodne tri i po fantastične sezone. Razumem da će biti ljuti i da neće shvatiti moju odluku. Možda za nekoliko dana ili sedmica iznesem sve razloge", rekao je Tores i dodao:
"Ne tražim od navijača da me razumeju, ali siguran sam da će vremenom uvideti šta sam učinio. Fudbal je takav - ljudi te jednog dana, drugog mrze".
Tores je pre nekoliko dana prešao iz Liverpula u Čelsi, a ova dva kluba igraće u nedelju u meču 26. kola Premijer lige.
"Prvo treba da zaigram za Čelsi, a zatim i da dam gol. Međutim, gajim veliko poštovanje prema navijačima Liverpula i mislim da neću slaviti pogodak", naveo je španski napadač.
Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptyPet Feb 04, 2011 1:31 pm

I evo je ova vest za ''Nikada neces hodati ziv''

Navijači Liverpula poručili Toresu: Nikada nećeš hodati živ!

Navijači Liverpula ne mogu da se pomire s činjenicom da je njihov dojučerašnji ljubimac Fernando Tores u ponedeljak uveče prešao u Čelzi, pa su iste večeri i tokom jučerašnjeg dana spaljivali dresove s njegovim imenom! Engleska policija obaveštena je i o tome da je na Toresovu adresu stiglo nekoliko pretnji smrću, koje su okarakterisane kao ozbiljne.

Iste večeri kada je španski golgeter „Enfild roud" zamenio „Stamford bridžom" oformljena je i grupa na poznatoj drustvenoj mrezi Fejsbuk a jedna od prvih parola bila je malo izmenjena himna Liverpula,namenjena Toresu: „Nikada nećeš hodati živ!" (You'll never walk alive). Na to su se brojni frustrirani navijači nadovezali pretnjama i porukama da je Fernando izdajica i da je od tog momenta postao najomraženiji fudbaler u istoriji Liverpula.

Čelzi je poslednjeg dana prelaznog roka, u „minut do dvanaest", saopštio da je za 58 miliona evra angažovao Toresa, a da je potpisan ugovor na pet i po godina sa španskim reprezentativcem, koji je na klupskoj televiziji nekoliko trenutaka kasnije rekao:
- Ovo je san svakog fudbalera, da zaigra u jednom od najboljih klubova na svetu, jer iznad Čelzija nema višeg nivoa. Napravio sam korak napred u karijeri i zbog toga sam veoma, veoma srećan.
Njega će u redovima „crvenih" zameniti Endi Kerol, reprezentativac Engleske i dojučerašnji fudbaler Njukasla. Taj transfer, vredan 40 miliona evra, izazvao je među navijačima „svraka" reakciju sličnu onoj koju su prouzrokovali Tores i Čelzi u Liverpulu. Razočaranje nije krio ni legendarni fudbaler Njukasla Alan Širer.
- Zapanjen sam, kao i svi navijači Njukasla. Iznenađen sam brzinom kojom se sve desilo, a ujedno je to veoma velika suma za tako mladog igrača sa velikim potencijalom. Najnormalnije je da prodate svog najboljeg igrača, ali ne naći zamenu za njega, to je zapanjujuće. Razočaran sam Kerolovim odlaskom jer je on bio najbolji igrač kluba i nada za dobar rezultat ove sezone i plasman u Ligu Evrope. Na startu sezone bili bi srećni što nisu u zoni za ispadanje, ali najviše zbog njega imali su šansu za mesto u Evropi - istakao je Širer.
Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptyPet Feb 04, 2011 3:31 pm

Fernando Torres - Page 2 Cc602384ca0c5d98ae0d4cf

Fernando Torres - Page 2 95dfa3390cb39a34c3c7f39

Fernando Torres - Page 2 269833492de39e582b1421c

Fernando Torres - Page 2 2ac6d1a4efad8d0ac4f2212

Fernando Torres - Page 2 Ee83ca53364dcbb6d6c9d08

Fernando Torres - Page 2 E4b55f63239840001155ae0
Nazad na vrh Ići dole
Torresica




Broj poruka : 55
Datum upisa : 06.01.2011
Godina : 68
Lokacija : Hahahahahahaha...Moja masta.

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptySub Feb 05, 2011 4:22 am

A jesi li srecan Ancelotti?Aaa? o.O Kako je Torres samo sladak!!
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptySub Feb 05, 2011 6:54 am

Očigledno da jeste... xD
Prolepšala mu se kosa.. inače, not my type.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptyNed Feb 06, 2011 11:54 am

Liverpul-Čelzi 1:0

Fernando Torres - Page 2 168zns7
Fernando Torres - Page 2 Wlottw
Fernando Torres - Page 2 K9jaiw
Fernando Torres - Page 2 2vts3d2
Fernando Torres - Page 2 289iuyc
Fernando Torres - Page 2 2w23q4m
Fernando Torres - Page 2 9j2gyx
Fernando Torres - Page 2 2upcrad
Fernando Torres - Page 2 Vsnc74
Fernando Torres - Page 2 33de840
Fernando Torres - Page 2 4j2hro
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptyNed Feb 06, 2011 5:11 pm

Fernando Torres - Page 2 Tumblr_lg7os4GBQ81qbvugqo1_500
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptyPon Feb 07, 2011 4:21 am

Fernando Torres - Page 2 Tumblr_lg7uh9WN4J1qbvugqo1_500
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptyUto Feb 08, 2011 9:19 am

Tores:''Nikad nisam ljubio grb Liverpula, navijam samo za Atletiko''

Španac otkrio da je dobio blagoslov od Stivena Džerarda. U današnjem fudbalu nema sentimentalnosti, navija jedino za Atletiko, ostalo je profesionalizam.
Fernando Torres - Page 2 Tores-229996120110205055846
Bivša zvezda Liverpula, sada Čelsija, Fernando Tores otkrio je da je ''dobio blagoslov'' od kapitena ekipe ''Redsa'', Stiven Džerarda da napusti klub i za 50 miliona evra pređe na ''Stamford Bridž''.

Španski napadač će debitovati u nedelju protiv bivšeg kluba, a odgovarao je na tvrdnje da nije ispoštovao navijače Liverpula.

Tores je rekao da mu je kapiten Liverpula dao ''odobrenje'' za transfer.

Fernando Torres - Page 2 Tores29995020110205055846
''Stivi je bio prvi koji me je pozvao i podržao me. Poželeo mi je sve najbolje. Nema veze, da li sam otišao ili ostao, on bi mi uvek pomogao, jer je i on bio u silčnim situacijama. Bio je sjajan drug i saigrač, od prvog do poslednjeg dana. Želi mi najbolje i složio se mojom odlukom'', istakao je Tores i dodao da nije ''izdajnik'', kako su ga obeležili navijači.

''Ne mislim da je fer da me nazivaju izdajicom. To nema smisla.To je mišljenje koje ljudi imaju, ali ja nikad ne bih govorio ružno o bivšim fudbalerima Liverpula. Imao sam tri sjajne sezone tamo, dao sam dosta golova i sam sam pomogao proces prodaje. Naravno da razumem težinu situacije, ali moram da razmišljam i o svojoj karijeri fudbalera. Ovo je korak napred'', napomenuo je novi ''plavac'', koji želi malo više od sredine tabele.

Fernando Torres - Page 2 Tores-229690120110201010917
''Prošlog leta, bio sam veoma uzbuđen zbog nove sezone sa Liverpulom, ali sam video da očekivanja kluba nisu velika. Pre mesec dana bili smo u zoni ispadanja. Želeo sam da dođemo do prve četiri ekipe. Sada se klub kreće u pravom smeru. Želim im sve najbolje'', zaključio je ''El Ninjo''.

On je na kraju dodao da nikada nije rekao da je navijač Liverpula.

"Nikada nisam ljubio grb Redsa, iako veoma poštujem klub. Ne postoji romansa u današnjem fudbalu, uvek dajem sve od sebe, bez obzira za koji klub igram. Ja navijam za jedan klub, a to je Atletiko iz Madrida", podsetio je Španac.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptyUto Feb 08, 2011 9:27 am

Barselona: Šokirani Toresovom cenom

Sportski direktor Barselone Raul Sanljehi rekao je da ga je šokirala visina transfera Fernanda Toresa iz Liverpula u Čelsi.
Fernando Torres - Page 2 16997223264d4ee5a8750e1005692382_extreme

Tores je promenio klub poslednjeg dana zimskog prelaznog roka za 58.6 miliona evra, a Sanjlehi smatra da je tim potezom "Čelsi postao jači, a Liverpul slabiji".

On, medjutim, tvrdi da Barselona nikada ne bi platila toliki iznos za nekog igrača.

Barselona je ove zime potrošila tri miliona evra na dovodjenje igrača sredine terena Ibrahima Afelaja, iz holandskog PSV Ajndhovena.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptyPon Feb 14, 2011 5:02 pm

Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptyČet Feb 17, 2011 2:28 pm

Anćeloti opet brani Toresa...

Kormilar ''plavaca'' stao na stranu svoje nove akvizicije i smatra da će on tek da pokaže koliko vredi.
Fernando Torres - Page 2 Anceloti-velika30638120110215061401

Menadžer Čelsija, Karlo Anćeloti smatra da je odluka da Tores počne utakmicu umesto Drogbe bila prava.

U drugom uzastopnom meču, Čelsi nije uspeo da postigne gol, ali su imali puno sreće što nisu poraženi, jer je Fulam u zaustavnom vremenu promašio penal za pobedu.

Anćeloti je uveren da Tores i Drogba mogu da igraju zajedno, ali je naglasio da je Španac sinoć igrao dobro.

''Možda ću ih u narednoj utakmici upariti. Želeli smo da imamo veću kontrolu na sredini terena na ovoj utakmici. Fernando je igrao dobro. Ne mislim da je frustriran, jer mu sigurno treba vremena da se uigra sa nama. Svaki napadač želi da postigne gol'', rekao je Italijan i otkrio svoje taktičke zamisli.

''Želeli smo malo da rotiramo i da sačuvamo Drogbu. Takođe smo želeli da svima damo motivaciju. Optimista sam, mada je sada prvi cilj u ligi, plasman u top 4'', zaključio je Anćeloti.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
Torresica




Broj poruka : 55
Datum upisa : 06.01.2011
Godina : 68
Lokacija : Hahahahahahaha...Moja masta.

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptyUto Feb 22, 2011 6:54 am

Ma neeeee!Barca NIKAD ne bi platila toliko!Jok.Nudili ste 85 miliona evra za istog igraca.
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptySre Feb 23, 2011 5:17 am

Odakle ti ta informacija, Torresice?
A i kad bi Barsa nekog igrača htela da dovede ili vrati, to bi bio Fabregas.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
Torresica




Broj poruka : 55
Datum upisa : 06.01.2011
Godina : 68
Lokacija : Hahahahahahaha...Moja masta.

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptyPet Feb 25, 2011 5:24 am

Xavi i Pique su rekli da ce dobiti i Nanda i Fabregasa na leto.Takodje su rekli da je Sandro zainteresovan,a Pep je priznao da je Torresov veliki obozavalac,da mu se divi...Tako nesto What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Torresica




Broj poruka : 55
Datum upisa : 06.01.2011
Godina : 68
Lokacija : Hahahahahahaha...Moja masta.

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptyPet Feb 25, 2011 5:26 am

Fernando Torres - Page 2 Fernando-torres-chelsea-040211 Kakav je samo ovaj Ancelotti...Presrecan sto je dobio Torresa... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptyPet Feb 25, 2011 5:36 am

Pa ni Torres ne izgleda tužno.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
Torresica




Broj poruka : 55
Datum upisa : 06.01.2011
Godina : 68
Lokacija : Hahahahahahaha...Moja masta.

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptySub Feb 26, 2011 4:29 am

Sad cu da placem!!! :'(
Nazad na vrh Ići dole
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptyPon Feb 28, 2011 5:32 pm

Fernando Torres - Page 2 IndexFernando Torres - Page 2 Index
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptyUto Mar 01, 2011 12:49 pm

Ijuu... na šta Tores liči na ovim slikama...... Strašno!
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
tamyca94
Admin
tamyca94


Broj poruka : 526
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptyUto Mar 01, 2011 12:52 pm

Ni Olala nije neka macka...
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptyUto Mar 01, 2011 1:11 pm

E, realno!
A Iker i Sara su najlepši Heart !
I Kaka i Carol njegova... iako je ne podnosim... lepa je.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
Torresica




Broj poruka : 55
Datum upisa : 06.01.2011
Godina : 68
Lokacija : Hahahahahahaha...Moja masta.

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptySre Mar 02, 2011 8:43 am

Lep je i ovako i onako.Meni se Olalla svidja,nije ruzna.Nije savrseno zgodna kao na primer manekenka,ali mi je lepa smile
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptyČet Mar 03, 2011 1:13 pm

Tores: "Imajte poverenja, biću sve bolji"
Španac kaže da mu je potrebno samo vreme da se navikne na novi sistem igre.

Fernando Torres - Page 2 Tores-229690120110201010917

Tores je imao nekoliko dobrih prilika u poslednjem meču protiv Mančester Junajteda međutim ni posle 315 minuta nije postigao gol za Plavce od kako je plaćen 50 miliona funti.

Španac se ispromašivao u mečevima protiv Fulama i Kopenhagena, ali uprkos tome ubeđen je u svoje kvalitete koji će uskoro isplivati.

"Važno je da razumete stil koji igra vaš tim i da budete uključeni u njega. To uvek traje neki period. Međutim, kako ga shvatite tako sve kreće nabolje i biva mnogo lakše", smatra "El Ninjo".

"Ako želite da budete vrhunski igrač, morate da budete u stanju da igrate u svim opcijama i sistemima a ja sam uveren da ću u Čelsiju imati različite zahteve. Spreman sam da igram u raznim opcijama koje trener zatraži od mene. Takođe, konkurencija je velika", rekao je Španac.

Tores je siguran da nije pogrešio što je prešao sa Enfilda na Stamford Bridž.

"Mislim da kada činite ovako bitnu odluku, morate biti sto posto sigurni da je to što radite prava stvar. Ako ne verujete, ništa vam ne vredi. Morate imati vere u sebe i raditi više nego iko u timu jer ste novi igrač i morate se iznova dokazati. Imam poverenja u sebe i u ovaj tim i siguran sam da ćemo uspeti u našim zamislima ", zaključio je 26-godišnji Tores.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 EmptyPet Mar 11, 2011 3:56 pm

Tores: Svi lažu!
Fernando Torres - Page 2 00046873

Fernando Tores nikako da razbije maler i postigne prvi pogodak u dresu Čelsija. Španac međutim uverava da je srećan na "Stamford bridžu" i pored razočaravajućih partija u novom klubu.

- Bio sam idol navijača Liverpula, ali se više nisam osećao dobro na "Enfild roudu". Počelo je sve da me podseća na Atletiko. Veliki klub, slavna prošlost, ali nije bilo novca za bolje rezultate. A, ja nemam vremena za čekanje – istakao je Tores.

"El Ninjo" tvrdi da je atmosfera u svlačionici "plavaca" odlična.

- Očekivao sam drugačiju atmosferu u svlačionici punoj zvezda. Međutim, šale su vrlo intimne, atmosfera je opuštena.

Tores je ipak objasnio da u surovom profesionalizmu nema velikih i čestih prijateljstava.

- Danas nema iskrenosti. Ne smeš da kažeš istinu, a nisi siguran ni da li tebe lažu. Fudbal je veliki biznis i u takvoj atmosferi nema prijatelja – podvukao je Tores.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
Sponsored content





Fernando Torres - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fernando Torres   Fernando Torres - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Fernando Torres
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Fudbaleri iz snova! :: Španski fudbaleri-
Skoči na: