Fudbaleri iz snova!
Hajde, registrujte se! Jedino ovde možete na srpskom jeziku voditi diskusiju o bukvalno svim fudbalerima sveta!
Fudbaleri iz snova!
Hajde, registrujte se! Jedino ovde možete na srpskom jeziku voditi diskusiju o bukvalno svim fudbalerima sveta!
Fudbaleri iz snova!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fudbaleri iz snova!

Neću JA biti žena FUDBALERA nego će on biti moj MUŽ!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Steven Gerrard

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Steven Gerrard Empty
PočaljiNaslov: Steven Gerrard   Steven Gerrard EmptySub Feb 12, 2011 1:13 pm

Steven George Gerrard (rođen: 30. mаjа 1980. u Vistonu, Engleskа) je engleski fudbаler, koji trenutno nаstupа zа ekipu Liverpulа.

DŽerаrd je prošаo sve mlаđe selekcije Liverpulа. Zа prvi tim je debitovаo 29. novembrа 1998. nа utаkmici protiv Blekbern roversа. Tаdа je ušаo u igru u poslednjem minutu utаkmice, umesto Vegаrdа Hegemа. U svojoj debitаntskoj sezoni je zаbeležio 13 nаstupа. U sezoni 1999/00. je dobio prvi crveni kаrton u kаrijeri. Grаdski derbi sа Evertonom je pošeo sа klupe. Kаsnije je u igru ušаo umesto Robi Fаulerа i grubim stаrtom nаd Kevinom Kembelom je zаslužio crveni kаrton. Tokom te sezone je postigаo i svoj prvi gol u Premijer ligi. Bio je strelаc jednog od četiri pogotkа Liverpulа protiv Šefild venzdejа.

Tokom sezone 2004/05. pretrpeo je povredu kojа gа odаljilа od terenа punih šest nedeljа. Povredio se u septembru nа utаkmici protiv Mаnčester junаjtedа, а nа teren se vrаtio krаjem novembrа, nа utаkmici sа Olimpijаkosom. To je bilа poslednji meč u tаkmičenju po grupа, а DŽerаrd je nа tom meču uspeo dа postigne gol kojim je osigurаo prolаzаk Liverpulа u nаrednu fаzu. Liverpul je te sezone stigаo do finаlа Ligа kupа u kojem su porаženi od Čelsijа sа 3-2. U tom finаlu DŽerаrd je postigаo аutogol.

U dresu Liverpulа, svoj 400. meč je odigrаo 28. oktobrа 2007. protiv Arsenаlа. Tokom mesecа novembrа te sezone, DŽerаrd nije bio strelаc sаmo nа jednoj utаkmici svog timа u svim tаkmičenjimа. Svoj 300. meč u Premijer ligi je odigrаo 13. аprilа 2008. protiv Blekbern roversа. U evropskim kupovimа je 100. utаkmicu odigrаo 10. mаrtа 2009. u pobedi svog timа nаd Reаl Mаdridom od 4-0. Tаj jubilej je obeležio sа dvа postignutа golа.

DŽerаrd je zа reprezentаciju debitovаo 31. mаjа 2000. protiv Ukrаjine. Učestvovаo je nа Evropskom prvenstvu 2000. i jednom je ušаo sа klupe, nа utаkmici protiv Nemаčke. Svoj prvi gol u dresu sа držаvnim grbom je postigаo u meču Kvаlifikаcijа zа Svetsko prvenstvo 2002. protiv Nemаčke.
Tokom Evropskog prvenstvа 2004. je bio stаrter i postigаo je gol nа utаkmici sа Švаjcаrskom. Nа Svetskom prvenstvu 2006. je postigаo dvа golа nа mečevimа grupne fаze sа Trinidаdom i Tobаgom i Švedskom. U četvrtfinаlu je Engleskа porаženа od Portugаlа, nаkon izvođenjа jedаnesterаcа. DŽerаrdov šut sа bele tаčke je tаdа odbrаnio portugаlski golmаn Rikаrdo.

Steven Gerrard Steven-gerrard2
Steven Gerrard Steven-gerrard-108373252
Steven Gerrard Steven_gerrard_1

Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Steven Gerrard Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Gerrard   Steven Gerrard EmptySub Feb 12, 2011 1:14 pm

Džerard:''Tores mi slomio srce...''

Kapiten Liverpula kaže da mu je bilo žao kada je čuo da Španac napušta klub. Ipak, posle serije pobeda među "redse" se vratio osmeh.
Steven Gerrard Dzerard-230455120110212051525


Kapiten Liverpula, Stiven Džerard, otkrio je da ga je odlazak Fernanda Toresa iz kluba, ostavio ''slomljenog srca'.

Džerad veruje da je Liverpul na pravom putu, posle četiri vezane pobede bez primljenog gola.

''Srce mi je bilo slomljeno kada je Tores otišao. Ipak sam ga pozvao posle toga. Sa Fernandom sam izgradio sjajan odnos i postali smo prijatelji. Dao je neke fantastične golove za nas i imam samo lepe uspomene. On će da razume kako se osećam. Fernando je sjajna osoba i razumeće zbog čega su navijači uznemireni'', rekao je Džerard.

Ipak, Liverpul mora da nastavi život bez sjajnog napadača, a alternativa je pronađena u Endiju Kerolu. Kaže da je atmosfera među fudbalerima sada sjajna.

''Klub je sada puno srećniji. Sada je ovo bolje mesto za život. Imamo nove vlasnike, sa kojima sam razgovarao. oni su totalno predani svom radu. Verujem im i impresionirao me prelazni rok. Možda i ja snosim deo krivice, pošto sam prošlim vlasnicima isto mnogo verovao. Momci u ekipi se ponovo smeju'', zaključio je ''Stivi Dži''.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
anchy ~98~




Broj poruka : 1
Datum upisa : 19.02.2011
Godina : 26
Lokacija : Novi Beograd

Steven Gerrard Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Gerrard   Steven Gerrard EmptySub Feb 19, 2011 2:10 am

meni je jaaaako zhao shto je torres otishao iz liverpool-a....a josh wishe mi je zhao gerrard-a.........grozno je igrati sa slomljenim srcem...... No ...........nikad mu to necu oprostiti.... rida .............
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Steven Gerrard Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Gerrard   Steven Gerrard EmptyPet Mar 11, 2011 4:04 pm

Džerard na bolovanju
Steven Gerrard 00046841

Kapiten LiverpulaStiven Džerard biće izvesno vreme van terena. Kako su objavili britanski mediji, zbog operacije prepona, odnosno oporavka, pauziraće najmanje četiri nedelje. Džerard nije bio u postavi koja je u četvrtak izgubila od Brage u Ligi Evrope, ali se verovalo da je reč o lakšoj povredi. Posle detaljnih pregleda, ustanovljeno je da je reč o mnogo ozbiljnijoj povredi, pa će Keni Dalgliš morati da "otpiše" kapitena za revanš utakmicu sa Bragom, kao i za mečeve sa Sanderlendom i Vest Bromvič Albionom. Povratak na teren se očekuje protiv Mančester sitija (11. aprila) ili Arsenala, 17. aprila
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
gerrard06




Broj poruka : 1
Datum upisa : 29.03.2011

Steven Gerrard Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Gerrard   Steven Gerrard EmptyUto Mar 29, 2011 2:08 am

Recimo da je ova sezona prosla... I da im je cela godina bila losa. Ali zato sledeca... Videci svi pravog Gerrarda. Steven Gerrard 295138
Nije on star, i najbolji je... Steven Gerrard 215440
Nazad na vrh Ići dole
M-heart-J
Admin
M-heart-J


Broj poruka : 674
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Zemun

Steven Gerrard Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Gerrard   Steven Gerrard EmptyUto Jun 14, 2011 10:46 am

Džerard: Biću još bolji kad se vratim na teren

Kapiten fudbalera Liverpula Stiven DŽerard rekao je da se uspešno oporavlja od operacije prepona i da će biti potpuno spreman za početak nove sezone.
Steven Gerrard 46726_dzidzi01-afp-paul-ellis_f

Džerard zbog povrede nije igrao od marta, a operisan je pre mesec i po dana.

"Imam mnogo samopouzdanja. Kad se vratim biću odlično fizički pripremljen, verovatno kao nikad u poslednjih 10 godina. Radim dvostruko više nego ranije. Operacija je dobro prošlo i klupski lekari su zadovoljni oporavkom", kazao je Džerard engleskim medijima.

On je prošle sezone, pre povrede, odigrao za 24 utakmice i postigao osam golova.

"Radim svaki dan na sebi, nekoliko puta sam čak išao na jogu. Ljudi koji misle da je to samo neka vrsta poziranja, grdno se varaju. Dugo nisam šutnuo loptu, možda i najduže u dosadašnjoj karijeri i zato jedva čekam da se vratim na teren", zaključio je Džerard.

Fudbaleri Liverpula prošle sezone osvojili su šesto mesto u prvenstvu Engleske i na jesen neće igrati u evropskim takmičenjima.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojmuzfudbaler.serbianforum.info
Sponsored content





Steven Gerrard Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Gerrard   Steven Gerrard Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Steven Gerrard
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Fudbaleri iz snova! :: Engleski fudbaleri-
Skoči na: